Usługi - Victor11 - Muzyka bez ZAIKS | Największy wybór | Najniższe ceny

Przejdź do treści

Usługi

Produkcja
Przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wszelkiego rodzaju płyty CD, DVD lub na innych nośnikach obrazu i dźwięku. Realizujemy zamówienia praktycznie od 1 sztuki do nakładów kilkutysięcznych. Każda produkcja jest traktowana indywidualnie, cena zależy m.in. od rodzaju produkcji, jej wielkości i wielu innych czynników. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się z nami, a na pewno przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Dystrybucja
Jako dynamicznie rozwijająca się firma, stworzyliśmy już szeroką sieć dystrybucji naszych płyt w całym kraju. Nasze produkcje są ogólnie dostępne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich grup zawodowych i tematycznych, jesteśmy otwarci na współpracę i dystrybucję.  Zatowarujemy zarówno sklepy, hurtownie, ksiągarnie  jak i gabinety z NIEODPŁATNĄ LICENCJĄ NA PUBLICZNE ODTWARZANIE MUZYKI ! Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy!

Wydaj swoją płytę
Obecnie na rynku jest ogromna liczba pozycji płyt CD audio. Mimo rozpędu technologicznego ten produkt trzyma się całkiem nieźle. Jeśli jesteś autorem i masz do zaoferowania innym ciekawy projekt napisz do nas. Zapoznamy się z Twoim projektem i po przesłuchaniu skontaktujemy się z Tobą. Po ustaleniu szczegółów Twoja płyta może stać się dostępna dla każdego.

Nagrania lektorskie
Przyjmujemy zlecenia na profesjonalne nagrania lektorskie. Nasze produkty w tej dziedzinie nie mają na celu zastąpienia tradycyjnej książki! Ich przeznaczenie jest sugerowane dla osób "zabieganych". Dzięki nagraniom profesjonalnego lektora, słuchanie takiej książki jest przyjemne i wykonalne nawet podczas jazdy samochodem. Tworzymy audiobooki o różnej tematyce.

Wideofilmowanie
Przyjmujemy zlecenia nie tylko wydawnicze. Specjalizujemy się w produkcji filmowej w zakresie instruktażowym, szkoleniowym, promocyjnym  i innym. Realizujemy produkcje na zamówienia dla firm i instytucji. Do każdego produkowanego przez nas filmu podkład muzyczny wraz z licencją na publiczne odtwarzanie jest dodawany GRATIS. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy szkoleniowe i dydaktyczne oraz wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalną wizytówkę filmową własnej działalności czy produktów.

Dodatki branżowe
Specjalizując się w produkcji muzycznej oraz filmowaniu, jesteśmy otwarci na tych, którzy swoje produkty -  np. pisma branżowe  - chcą wzbogacić o wartościowy (zwłaszcza muzycznie / merytorycznie) gadżet dla swoich klientów. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i gratisowe licencje!
Wróć do spisu treści