>

Filmowo - Wydawnictwo VICTOR 11

Przejdź do treści

Filmowo


Wywiady


Rozmawiamy z ciekawymi ludźmi. Interesują nas wszystkie aspekty życia: ważne tematy, pasje, poglądy na życie, emocje. Zadajemy pytania, które wydobywają z rozmówców to, co najważniejsze. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma do opowiedzenia swoją historię. Efekt końcowy przedstawiamy widzom w postaci wywiadów, które można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Reportaże

Jesteśmy tam, gdzie dzieją się ważne rzeczy. Odwiedzamy z kamerami festiwale, konferencje, targi i sympozja. Filmujemy imprezy artystyczne, naukowe, handlowe, sportowe. Dla naszych widzów przygotowujemy reportaże z tych wydarzeń: przedstawiamy idee, stojące za organizacją imprez, ich uczestników i najciekawsze chwile. Reportaże te można zobaczyć na naszym kanale YouTube. Chciałbyś, abyśmy pojawili się także na Twoim wydarzeniu? Skontaktuj się z nami!

Festiwale i koncerty


Muzyka to nasza pasja!
Z ogromnym entuzjazmem udajemy się na wszelkie wydarzenia artystyczne. Konkurs gitarowy, festiwal wiolonczeli, piknik muzyczny, czy koncert promujący nową płytę Twojego zespołu
odwiedzimy każdy rodzaj muzycznego wydarzenia i profesjonalnie nagramy oraz sfilmujemy go dla Ciebie, Twoich słuchaczy i naszych widzów. Efekty współpracy pojawią się na naszym kanale YouTube i na płytach w formacie DVD. Zapraszamy do współpracy!

Targi i konferencje

Victor 11 odwiedza różne konferencje i targi. Na naszych stoiskach można kupić płyty wydawnictwa, a także nawiązać współpracę. Oprócz tego przygotowujemy reportaże z tych imprez, a także filmujemy ciekawe wydarzenia odbywające się w ich ramach: konkursy, wykłady, prezentacje, itp. Finalny materiał zamieszczamy na kanale YouTube. Najbliższe wydarzenia, na których będziemy, zobaczyć można na stronie Wydarzenia. A może organizujesz targi i chciałbyś, abyśmy byli na nich i je sfilmowali? Skontaktuj się z nami!

Edukacja

Edukacja jako dziedzina życia to jedno z najodpowiedzialniejszych zadań stojących przed każdym człowiekiem. Czy to jako uczniowi, czy jako nauczycielowi, każdemu z nas będzie towarzyszyć praktycznie do ostatnich dni. Ułatwiamy tę misję poprzez rozpowszechnianie materiałów dydaktycznych: nagrań audio, filmów instruktażowych, sfilmowanych wykładów. Bez względu na to, czy zależy Ci na pełniejszym poznaniu świata czy samodoskonaleniu, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie, a edukacyjną podróż proponujemy zacząć od odwiedzenia naszego kanału YouTube.

Oferta dla firm


Chciałbyś mieć materiał promocyjny dla swojej firmy? Przygotujemy dla Ciebie filmową wizytówkę! Masz produkt, którym chciałbyś zainteresować potencjalnych kontrahentów? Zrobimy dla Ciebie film reklamowy! Profesjonalnie opracujemy materiał audio i wideo, aby zaprezentować Ciebie, Twój produkt i Twoją firmę od jak najlepszej strony. Zrealizujemy także zamówienie na film instruktażowy i szkoleniowy. Jako podkładu dźwiękowego użyjemy muzyki z oferty naszego wydawnictwa wraz z licencją na publiczne odtwarzanie GRATIS! Napisz do nas, a omówimy szczegóły współpracy. Przyjmujemy także zlecenia od instytucji non-profit (zobacz: Charytatywnie).

Wróć do spisu treści