>

Artykuły - Wydawnictwo VICTOR 11

Przejdź do treści

Artykuły

Tytuł

Opis

Plik PDF

Muzyczne podróże

„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” (cyt. Paul Claudel). Czy do tego próbują przekonać nas reprezentanci instytucji i stowarzyszeń chroniących prawa twórców muzyki?

Pobierz

Diamentowa kolekcja

Z troski o Państwa wygodę i komfort, proponujemy dwa ekskluzywnie wydane albumy muzyczne w formacie MP3, zawierające około ośmiu godzin muzyki każdy. Muzyka zgromadzona na płytach jest dostosowana do specyfiki prowadzonej przez salony działalności oraz Państwa indywidualnych potrzeb.

Pobierz

O tobie

Często bywa tak, że w labiryncie codzienności trudno jest nam odnaleźć tę "właściwą" postawę czy drogę. Doskonaląc ciało i umysł sięgamy po coraz to inne metody, urządzenia czy sposoby.

Pobierz

Wibracje

To emocje dobre lub złe, czyli czujemy się albo dobrze, albo nie. Może się to wydawać zbyt proste, lecz takie właśnie odczucia sugerują jakość tego o czym myślimy i nieważne tu są tematy! Może to dotyczyć zarówno pracy jak i życia osobistego; z czymkolwiek się to wiąże jest bardzo czytelną informacją o jakości naszych myśli. Od nich też zaczynamy!

Pobierz

Potęga muzyki

Szukając sposobu na spokój, sięgamy do coraz to wymyślniejszych technik relaksu bądź odnowy. Często się to udaje: piękny gabinet, wspaniałe i profesjonalne zabiegi oraz cudownie uzdrawiająco-upiększające kosmetyki powodują, że wzrasta zadowolenie i satysfakcja, a ciało relaksując się osiąga stan harmonii i wyciszenia.  

Pobierz

Siła relaksu

Nieustannie doskonalona jest jakość naszej kolekcji. Nowością jest film relaksacyjny. Forma ta świetnie sprawdza się, gdy oczekujemy w gabinecie na zabieg lub zwyczajnie chcemy odpocząć.

Pobierz

W salonie

Muzyka wywołuje przeróżne emocje: wzrusza, cieszy, wprowadza w stan zadumy i melancholii, wyzwala energię, ale także uspokaja. A to wszystko dlatego, że wykorzystuje niemal nieograniczoną gamę dźwięków i nastrojów; muzyka odzwierciedla wnętrze ludzkiej duszy.

Pobierz

Natura

Natura to najwspanialszy kompozytor. Aranżacje wokalne ptaków, zwierząt czy żywiołów od niepamiętnych czasów działały na człowieka kojąco.

Pobierz

Klimat

Przypomnijcie sobie muzykę, która Was kiedyś wyjątkowo wzruszyła. Być może przebiegł Was dreszcz, twarz się rozjaśniła, a z oczu popłynęły łzy. Możliwe, że towarzyszyły temu wspomnienia.

Pobierz

O muzyce

„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” - tak twierdził Paul Claudel, natomiast według Lwa Tołstoja, „Muzyka jest scenografią uczuć”.

Pobierz

O licencji

Nie cichnie zamieszanie związane z publicznym odtwarzaniem muzyki. Płacić, czy nie? Jeśli tak, to komu? Więc jeszcze raz po kolei ...

Pobierz

O licencji 2

Kiedy możemy słuchać muzyki w gabinecie lub / i w sklepie? Jakie użytkowanie muzyki
w komercyjnym zakresie jest dozwolone a jakie nie?

Pobierz

Wróć do spisu treści